JAK NÁS KONTAKTOVAT

1 Zavolejte nám.
2 Napište nám.
3 Dohodněte si PŘEDEM schůzku.

Pokud máte naléhavé přání a nejsme dostupní, dejte nám prosím vědět tím, že nám pošlete e-mail na adresu: info@mechanizace-naradi.cz. Děkujeme!

JSME VÁM K DISPOZICI

Po-Pá - 7:00 - 16:00
So - 8:00 - 14:00
V neděli pouze po dohodě!

KDO JSME A PRO KOHO JSME

Dodáváme špičkové produkty, kterými chceme udělat tu nejlepší nabídku pro firmy a řemeslníky. Naši odběratelé jsou velmi spokojeni a způsob, jakým to děláme, je snadný, naše produkty jsou chytře navrženy, snadno použitelné a uživatelsky přívětivé. Prostě se nám daří nabízet firmám chytrou mechanizaci, funkční a spolehlivé nářadí, tak proč ho od nás nepoužíváte také?

Nabízíme profesionálům rozsáhlý sortiment jakostního nářadí a mechanizace, které se díky použití nejmodernějších výrobních technologií, inovací orientovaných na aplikaci vyznačují ergonomickou převahou, nejvyšší kvalitou, absolutní spolehlivostí a dlouhou životností.

Stručně: U nás najdete nástroje, které znatelně ulehčí vaši práci - nástroje, které pracují pro vás.

WEB DESIGN SERVICES

S námi vybavíte cokoliv

Profesionální nářadí pro servis, údržbu, náročné průmyslové použití. Ověřená značková kvalita · Autorizovaný prodejce · Nejširší nabídka · Rychlé dodání · Ceny přátelské a konkurenční

GRAPHIC DESIGN

Jedinečná nabídka

Ruční nářadí představuje základ každé dílny. Prodej ručního nářadí bereme vážně, nabízíme tu nejvyšší kvalitu a přinášíme ji do dílen profesionálním řemeslníkům i hobby kutilům.

SEO SERVICES

Specializace

Specializujeme se na dodávky kvalitní mechanizace a nářadí firmám se zaměřením na stavební činnost a železniční stavitelství. Specializace v daném oboru se vyznačuje kvalitou produktů různých značek, spolehlivostí a profesionálním přístupem.

MARKETING

Marketink a servis

Jsme smluvním partnerem firmám jako je ATLAS COPCO, HUSQVARNA, VESSEL atd. Pravidelně se vzděláváme na školeních dodavatelských firem. Na všechny značky, které dodáváme, poskytujeme následně buď servis, nebo dodávku náhradních dílů.

LEGENDA

  • Mechanizace
  • Dílenské nářadí
  • Pneumatické nářadí
  • Drobné nářadí
  • Elektronářadí

STATISTIKA & PÁR FAKTŮ

89000+

PRODUKTŮ V NABÍDCE

120+

OBCHODNÍCH PARTNERŮ

390+

OBCHODNÍCH JEDNÁNÍ V ROCE

180+

KLADNÝCH OHLASŮ

Buďte včas informovaní

Získejte včasné informace o aktuálním dění a akčních nabídkách.

Děkujeme, že jste na stránkách. Všechno je OK a aktuální.

TOP